Топ-5 проблем кар’єри, які вирішує Ментор

У багатьох людей настає момент, коли потрібно визначитися з життєвими цілями, вирішити питання кар’єрного зростання. Чи залишатись у компанії та просуватися на керівні посади, змінити організацію чи зовсім своє професійне середовище, а може відкрити власний бізнес? І в такій ситуації дуже важлива допомога людини, яка знає відповіді на ці питання, оскільки має досвід та володіє потрібними знаннями. Ця людина ментор.

Під керівництвом ментора кількість помилок, які можна зробити на шляху до мети, практично зводиться до нуля.

У яких випадках вам допоможе ментор або наша програма «Порядок у кар’єрі»?

1. Криза в кар’єрі

Якщо ви потрапили в кар’єрну кризу, ви одразу відчуваєте негативні емоції, а згодом можете опинитися навіть у депресії. І це зрозуміло, оскільки кар’єра є важливим аспектом нашого життя. Якщо щось не ладиться на роботі, все це відбивається і на інших сторонах життя. І ось тоді треба замислитися та визначити:

1. У чому ваші сильні сторони, а де обмеження. Зрозумівши свою природу, легко визначити правильний напрямок. Наприклад, якщо ви маєте великий інтелект і практично необмежений потенціал, можливо, ви створені для іншої роботи. І тому немає сенсу сидіти і чекати на підвищення, а краще змінювати сферу діяльності. Або інший варіант – ви не дуже любите людей, а зайняті клієнтським бізнесом чи навчанням.

2. Другий важливий аспект: встановити своє розуміння успіху та бачення своєї кар’єрної траєкторії. Ви заробили гроші та відпочиваєте чи продовжуєте працювати, оскільки саме це для вас і є кайф. І тут важливо, чим ви можете пожертвувати за той успіх, який собі вигадали.

3. Зрозуміти свій рольовий репертуар, наскільки ви гнучкі та які ролі виконуєте на роботі, чи органічні вони для вас.

4. Які ваші компетенції ви можете запропонувати ринку.

Сфокусувавшись на цих моментах, ви зможете знайти вихід із кризової ситуації.

2. Коли кар’єра в безвиході

У вас багато амбіцій, а керівники не поділяють ваших устремлінь або ви перебуваєте в ситуації скорочення або звільнення, або багато років займаєтеся одним і тим же в одній компанії, чому сумно і нудно? Або ви відчуваєте інше призначення, але не знаєте, як його реалізувати. Це означає, що ви перебуваєте в передкризовому стані. Щоб його не посилювати, варто почати аналізувати те, що відбувається, у тому числі і за допомогою різних менторських програм.

3. Коли потрібно «пробити» кар’єрну стелю

Щоб кар’єра одержала імпульс, необхідно зробити кілька кроків:

1 — проаналізувати свої стратегічні цілі, побачити себе через 3-5 років (на цей час ви плануєте відкрити свою справу, створити сім’ю або почати подорожувати?). Кар’єру важливо зіставити з цими цілями, адже у кожному з цих випадків вона буде різною. До того ж, у чистому вигляді кар’єра цікавить дуже небагатьох людей, переважно це ті дивіденди, які від неї можна отримати (влада, гроші, вплив, свобода). І тут важливо зрозуміти, чого хочете ви.

2 — визначити чи співпадають плани життя з цілями кар’єри. Можливо вас цілком влаштовує нинішнє становище. Якщо ж ні, то робите наступний крок.

3 — дізнатися і зрозуміти правду про себе, якого роду обмеження заважають просуванню, усвідомити, що робите не так, можливо не дістає навичок і знань, поведінкових проявів, визначити якого саме роду і з якої області – скласти, так званий, список дефіцитів.

4 — структурувати ці дефіцити, наприклад, що стосується особистісних якостей, а що до компетенцій. Важливо розуміти їхню реалістичність, тому можна звернутися до когось, хто може в цьому допомогти (друзям, колегам, наставникам). Для подальшого руху існує два шляхи: нарощування дефіциту та використання прихованого потенціалу.

5 — вирішити яким з цих шляхів йти далі. В обох випадках це може бути самоосвіта, навчання на якихось курсах або звернення за допомогою до фахівців (менторів, коучів та ін.).

6 — створити покроковий план досягнення поставленої мети.

4. Визначити помилки, які заважають кар’єрі

Існує кілька типових ситуацій, у які потрапляють ті, хто націлений на побудову кар’єри:

  • хибна скромність – я так багато роблю для компанії і це має бути помітно керівництву, а отже, мене мають підвищити. Але ніхто не зацікавлений у нашому просуванні більшою мірою, ніж ми. Тому про свої успіхи необхідно розповідати, а досягнення доносити до відома начальства;
  • втрата часу – багато років на одній посаді та односторонній досвід. У світі перевагу віддається тому, хто вміє досягати результатів у різний спосіб. Якщо ваші проекти одноманітні, компанія не дозволяє розкривати свій потенціал з різних боків — це проблема. Проаналізуйте, можливо ситуацію необхідно терміново змінювати.
  • на певному етапі майстра перестають займатися своїм розвитком. Але компетенції швидко застарівають, і їх потрібно добирати. Це важливо для того, щоб зайняти наступний кар’єрний щабель.

5. Якщо у кар’єри неправильна траєкторія

Як побачити, що не так із кар’єрою? За кількома моментами:

  • ви незадоволені тим, що відбувається на роботі, вами незадоволені, або незадоволення двостороннє;
  • вас влаштовує все, але виникають негативні коментарі щодо вашої роботи;
  • вами задоволені, вас все влаштовує, але є стан стресу і немає сил йти працювати.

Якщо ситуацію не почати змінювати, виникнуть проблеми. Що ж робити:

  • докопатися до причин ситуації, що склалася;
  • поставити собі питання про свої можливості, що я вмію, які у мене гнучкі навички, чого не вистачає, чому маю навчитися. Коли ви зрозумієте свої сили та слабкості, ваші вибори стануть осмисленими — ви знатимете, що вам потрібно: велика чи маленька компанія, а може, власний стартап. Щоб робити правильну кар’єру, потрібно розуміти свій потенціал.

Звичайно, з усіма проблемами людина, яка думає, може розібратися і сама, але допомога ментора значно скоротить час, який може знадобитися на це, і зробить шлях набагато простіше.