Кожні 7 років я змінюю кар’єру, частина 9

Отже, усвідомивши, що я тепер не стільки психолог, скільки корпоративний тренер, я максимально повно опановувала нову професію – навчалася, проводила тренінги, експериментувала як із формою, так і зі змістом.

Через деякий час я усвідомила, що здатна на більше, і так з’явився проект “Четвертий вимір”, тоді ще тільки тренінгова компанія, що надає свої послуги для sales-команд на ринку України.

Починаючи цей проект, я ще не знала, що мені доведеться освоювати одразу дві нові професії – підприємець та менеджер. Проблема полягала в тому, що я вміла і любила працювати з групами, спостерігати, як змінюються учасники програм від тренінгу до тренінгу, але я зовсім нічого не знала про те, як працювати з клієнтами, планувати бюджети та керувати підлеглими.

Ймовірно, це був на той момент найбільший виклик у моєму житті, тому що я гадки не мала, як з корпоративного тренера перетворитися на керівника власної компанії.

Мені допомогло те, що я знала – знайти відповіді на мої запитання можна в книгах. Що я й зробила. Я почала інтенсивно читати все про управління та впроваджувати корисні рекомендації.

До речі, впевненість у тому, що з книг можна почерпнути багато користі, пізніше призвела мене до створення ресурсу для розвитку Shortbook, але це вже інша історія.