Кожні 7 років я змінюю кар’єру, частина 10, заключна

Згодом компанія “Четвертий вимір” з тренінгової перетворилася на консалтингову. Для цього мені знову знадобилося вчитися, і я стала консультантом з управління, закінчивши єдину свого роду школу А.П. Пригожина.

Ми розширили спектр тренінгових програм, почавши більшою мірою спеціалізуватися на питаннях управління. Менеджмент, який спочатку напружував і викликав стрес, перетворився на той вид діяльності, яким я із задоволенням займалася сама і навчала цього інших.

Моїх професійних граней ставало дедалі більше – соціальний психолог, консультант, ментор, і кожна з цих граней вимагала нового плану навчання, безліч годин практики і завзяття.

Сьогодні я зосереджена на менторстві менеджерів, підприємців, перших осіб. Зараз це професійна складова для мене найцікавіша, тому що я можу одразу бачити результати своєї праці – комусь вдалося успішно змінити кар’єрну траєкторію, хтось навчився керувати своїм емоційним інтелектом, а комусь удалося розширити свій бізнес.

І мене це дуже тішить. Однак, ґрунтуючись на попередньому досвіді свого життя, я знаю, що наступний кар’єрний виток буде. І я знаю, що це здорово, хоч і важко.

Долаючи труднощі, ми краще пізнаємо себе.

Тому, якщо сумніваєтеся, спробуйте.