Кожні 7 років я змінюю кар’єру, частина 8

Можливо, саме той факт, що я досить довго пропрацювала в «полях» і досконало вивчила всю специфіку та труднощі, які виникають на різних рівнях управління, згодом сильно допомогли мені у проведенні різних бізнес-тренінгів. Ніхто з моїх слухачів не міг дорікнути мені, що мої рекомендації відірвані від практики, або що це одна суцільна психологія.

Виходить, що на певному етапі свого життя я змогла вибудувати свою нову професію на фундаменті попередньої, і це дуже відрізняло мене від інших. Пройшовши школу «польової» роботи, я пішла далі і почала спеціалізуватися на проведенні корпоративних тренінгів, кажуть, у мене це добре виходило:))). Я мала психологічну освіту, і це надавало моїм тренінгам необхідну глибину, яка в той час, як в іншому і зараз, у дефіциті. Мій функціонал поступово розширювався, під мою відповідальність переходило багато процесів, пов’язаних з управлінням персоналом.

Ринок почав розуміти, що правильне управління персоналом, зокрема навчання персоналу, це конкурентна перевага. Я ж усвідомила, що мені навчання дорослих подобається, що у мене виходить і що у мене тепер нова професія :))). І якщо я хочу досягти більшого, мені потрібно вчитися.

І я так і зробила, я знову почала їздити на навчання, бо зрозуміла, що не люблю дилетантизму у будь-яких його проявах.