Найкращі 3 книги про те, як підвищити якість свого життя

Навряд чи знайдеться багато людей, яких влаштовує їхнє життя у всіх аспектах. А якщо навіть і влаштовує, то через людську природу хочеться ще більше і ще краще. Як можна цього досягти? І як почати жити тим, що важливо для вас, а не гнатися за ілюзорним успіхом? Відповіді на ці запитання та на багато інших ви знайдете в книгах, які стали бестселерами і вже допомогли розібратися багатьом людям у собі та у своєму житті.

Книга 1 – Джим Лоер, “Перезавантаження”

Автор — відомий психолог, який написав книги про те, як досягти успіху за допомогою розроблених ним програм з управління внутрішньою енергією людини, які допомагають створити баланс між її використанням та накопиченням, що дає змогу досягти гармонії у житті. Його книга «Перезавантаження» про те, що:

• кожен має свою історію;

• часто ця історія вигадана не нами;

• через те, що ми намагаємося наслідувати чужі сценарії, проживаємо не своє життя.

Джим Лоер пропонує переписати історії відповідно до наших справжніх бажань. Що потрібно для цього зробити:

• усвідомити історію, яку ми розповідаємо (наскільки вона правдива, проаналізувати сфери, що домінують у ній);

• визначити мету;

• почати конкретні дії.

Щоб втілити в життя справді нашу історію, знадобиться додаткова енергія на різних рівнях (фізичних та тілесних). Тому автор пропонує комплексний підхід, даючи корисні поради, вправи, методики, за допомогою яких легко досягти поставленої мети і в результаті жити у злагоді з собою та миром. Крім цього у книзі багато реальних прикладів, що викликає довіру та полегшує розуміння.

Книга 2 – Тал Бен-Шахар, “Парадокс перфекціоніста”

Тал Бен-Шахар — автор трьох книг так чи інакше пов’язаних із пошуками щастя, один із найвідоміших учених у сфері позитивної психології. У книзі «Парадокс перфекціоніста» він намагається розібратися, чи можуть люди, які прагнуть у всьому до досконалості, здобути це щастя. Прочитавши її, ми дізнаємося, що, на думку автора:

• Перфекціонізм буває негативний та позитивний. Для негативного він залишає поняття перфекціонізм, а позитивний називає оптималізмом.

• Характеристика, яка визначає перфекціонізм, це страх перед невдачею, тому важливо уникати помилок та падінь. Найкраще життя для перфекціоніста, яке він може прийняти, це та, де відсутні невдачі. Оптималіст вважає, що життя без невдач неможливе, але з них слід отримувати уроки.

• Негативні емоції у житті необхідні, оскільки, не дозволяючи собі їх відчувати, обмежуємо можливості відчувати щастя (канали всім почуттів однакові, блокуючи негатив, непрямим чином блокується і позитив).

У цій книзі ви знайдете безліч цікавих думок, прикладів, а на конкретних завданнях спробуєте з перфекціоніста перетворитися на оптималіста, а отже, стати щасливішим.

Книга 3 – Марк Менсон, “Тонке мистецтво пофігізму”

Марк Менсон – американський блогер, підприємець, консультант з особистого розвитку, автор трьох книг.

Книга «Тонке мистецтво пофігізму» є досить провокативною і викликає бурхливі обговорення. Вона є його реакцією на певні напрямки у самовдосконаленні. Марк Менсон вважає:

• Безглуздий позитив більшості людей у ​​житті не приносить користі;

• У деяких випадках труднощі мають більше сенсу в житті, а їх подолання розумніший підхід, ніж примарні пошуки щастя;

• Самопізнання схоже на цибулину – чим більше зчищаєш шарів, тим більша ймовірність заплакати;

• Не варто сидіти, склавши руки, потрібно щось робити, а відповіді знайдуться по дорозі.

Цікава книга ще й тим, що за тематикою її можна було б віднести до посібників з мотивації, але насправді їх критика. Але приймати чи приймати поради автора залежить від життєвої позиції читача.

З цими книгами можна ознайомитись на нашому ресурсі shortbook.com.ua, заощадивши час — ми вже виділили для вас найважливіші та практичні моменти, зберігши суть.