Як посилити персональний ресурс

Все частіше можна почути від експертів у бізнесі, та й просто від оточуючих, про те, як важливо бути в ресурсі та гармонії з собою. Адже саме цей стан балансу дозволяє досягати вершин у всіх сферах життя.

Люди, які проживають життя «в ресурсі», набагато більше сповнені енергією, фізичною та психологічною силою, через що перебувають «у плюсі». У такому стані набагато легше бути ефективним та гармонійним.

Досягти ресурсного стану можна в тому випадку, якщо у вас є хоч якийсь мінімальний запас внутрішньої енергії. Але іноді буває так, що поточного ресурсу не вистачає.

Для того, щоб не втрачати, а навпаки, примножити запаси своєї внутрішньої енергії та наповнити свій ресурс:

1. Почніть день із мотивації. Перед початком робочого дня подумайте про попередні результати та надихніть себе на нові звершення.

2. Складайте розклад на день, уникайте переробок та авралів. Розставляйте пріоритети у завданнях та розподіляйте навантаження.

3. Чергуйте складні завдання з приємними справами. Найкращий відпочинок від роботи – зміна діяльності. Не зациклюйтесь на одному і робіть перерви.

4. Зберігайте свідомість і фокусуйтеся на головному. Не розпилюйтеся на непотрібні та безглузді справи, зберігайте енергію та використовуйте всі сили для досягнення поставлених завдань.

5. Наприкінці дня чи робочого тижня нагадайте собі про свої успіхи. Візьміть аркуш паперу та складіть список досягнень. За кілька хвилин ви відчуєте приплив позитивних емоцій, з’явиться мотивація нових звершень.

А якщо відчуваєте, що «вигоріли», втомилися від хаосу та невизначеності, вам допоможе менторська програма «Порядок у житті».